Realizacja i dostawa zamówień

Czas realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 1-2 dni roboczych, a realizację rozpoczynamy po wpłynięciu na konto opłaty za zamówiony towar. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszej stronie, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję możliwego terminu.

Firma kurierska zobowiązana jest do dostarczenia przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych, po wysyłce z naszego magazynu, jednakże w okresach wzmożonych zakupów, i świąt czas ten  może ulec zmianie i jest niezależny od obsługi naszego sklepu.

Dostępne opcje dostawy:

1. Przesyłka Kurierska (przesyłka na terenie Polski)  – termin realizacji 1-2 dni robocze

  • Doręczenie kuriera –20,00 zł
  • Pobranie należności – koszt przesyłki + 5,00 zł

Zamówienia powyżej 150 zł nie są objęte dodatkowym kosztem dostawy*.

* Opcja darmowej dostawy nie dotyczy wysyłki przy wyborze płatności za pobraniem.

2. Odbiór osobisty w siedzibie sklepu internetowego

Możliwość odbioru zamówienia w sklepie internetowym HerbaTy&Ja ul. Akacjowa 12, 05-119 Łajski po telefonicznym umówieniu. Przy opcji „za pobraniem” płatność w siedzibie sklepu tylko gotówką.

3. Darmowa dostawa na terenie powiatu legionowskiego i miasta Legionowo  – termin realizacji 1-2 dni robocze

Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach popołudniowych 17:00-20:00. Przy opcji „za pobraniem” płatność u kuriera HerbaTy&Ja tylko gotówką.